Mošty ze 100% ovoce a zeleniny

mosty

V naší nabídce najdete mošty od společnosti Moštárna Louny. Ta je vybavena jednou z nejmodernějších technologií na výrobu přírodních šťáv a moštů, která dokáže velmi šetrně za studena vylisovat s maximální výtěžností různé druhy ovoce a zeleniny na velmi lahodnou šťávu plnou vitamínů, vlákniny a minerálních látek. Dále nabízí způsob na výrazné omezení sedimentačních kalů a velmi šetrné pasterizace s následným plněním do ekologických obalů.

 

Pouze z lokálních zdrojů

Cesta ke kvalitnímu moštu začíná výběrem toho nejlepšího ovoce a zeleniny. Proto jsou dodavatelé ovoce a zeleniny pečlivě vybíráni a jsou převážně z regionu Louny a okolí.

 

Lisováno za studena

Ovoce a zeleninu lisují za studena, nepřislazují, neředí, pouze velmi šetrně pasterizují, aby zachovali chuť a kvalitu, která mošty děla výjimečné.

 

Pouze 100% ovoce a zelenina

V produktech z Moštárny Louny nenajdete nic, co by pocházelo z koncentrátů. Díky tomu vám nabízíme mošt, který si zachovává všechny prospěšné látky. Vychutnejte si exkluzivní kombinace chutí.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení