O nás

logo1

Příjemné prostředí

Kladný vztah k dobrému a kvalitnímu jídlu nás provází celý život a dovedl nás až k otevření malého obchůdku. Rádi bychom do naší obce přinesli příjemné a přátelské místo k setkávání, ochutnávání, nákupu dobrot domů nebo na svačinu a nákupu poctivého pečiva.

Každý den u nás najdete čerstvé pečivo, sendviče a obložené chleby, tradiční i netradiční dezerty, poctivé výrobky od našich dodavatelů, vynikající kávu a úsměv na tváři.

Naši nabídku neustále doplňujeme o sortiment, který nás oslovil a především nám chutná. Podporujeme české výrobce a fandíme všem, kteří své výrobky tvoří poctivě.

 

LS5_6717

Kvalita na prvním místě

U nás najdete pouze produkty od dodavatelů, kteří používají kvalitní beznáhražkové a nechemické suroviny. Např. v tvarohovém koláči ochutnáte pouze pravý tvaroh, v makovém koláči český potravinářský mák a povidla jsou skutečně ze švestek. Kvasový chléb je křupavý na povrchu, vláčný uvnitř. Mléčné výrobky jsou ošetřeny přírodní konzervací, nikoliv chemickou. To sice zkracuje jejich trvanlivost, ale poznáte to okamžitě na chuti.

Naše pečivo koupíte vždy čerstvé, nikdy ho nezamrazujeme ani nerozpékáme, protože bychom tím znehodnocovali jeho kvalitu a snižovali trvanlivost. V zamraženém pečivu totiž dochází ke ztrátě vláčnosti a takové pečivo vyvolává při konzumaci pocit suchosti v ústech. Rozpečené pečivo je určeno pouze pro rychlou spotřebu, jeho kvalita stárnutím prudce klesá.

Ovocné potraviny a nápoje mají co největší obsah ovoce, které byste tam opravdu hledali. 

A víno, to je samozřejmě z Moravy.

 

Pohodlný nákup on-line

I přesto, že se s vámi moc rádi potkáme osobně při klidném nákupu u nás v Pekařství Dřevčice, věříme, že online nákup z pohodlí domova pro vás bude příjemnou možností.

 

Sezónní nabídka

Pro zpestření stálého sortimentu připravujeme denní speciality a sezónní nabídky. V zimě svařené víno a horkou čokoládu, na Velikonoce poctivé mazance, v létě zmrzlinu a ovocné dobroty a podzim s vůní jablek, hrušek či švestek.

 

Obchůdek pro každého

Pekařství Dřevčice je vhodné místo k nákupu jak pro lokální zákazníky, tak pro všechny jedoucí kolem z Prahy do Brandýsa nad Labem a zpět. Stejně tak zde může udělat příjemnou zastávku k občerstvení každý výletník, ať už pěšky či na kole.

Koupit si u nás můžete snídaně, svačiny a obědy na cesty s sebou do auta či do práce. K pohodovému nákupu nebo vyzvednutí již objednaného zboží pomůže také dobrá možnost zastavení autem přímo u Pekařství.

Přejeme vám krásný zážitek při nakupování u nás. Veronika a Martin

 

 

Zpět do obchodu